14 Produkt(y)

Zabawki plastyczne

Zabawki plastyczne to doskonały sposób na rozwinięcie sprawności motorycznej. Zabawa z modeliną lub plasteliną poprawia kreatywność i innowacyjne myślenie. Dziecko uczy się tworzyć, rozwija wyobraźnię i wyobraźnię przestrzenną. To także sposób na odkrycie talentu, który stanie się pretekstem do kupowania innych zestawów. Może dzięki modelinie dziecko poczuje w sobie rzeźbiarskie powołanie?

Zabawki plastyczne naszego sklepu są tworzone z myślą o dzieciach. Nie zawierają szkodliwych substancji i są w pełni bezpieczne. W naszej ofercie mamy specjalną piłkę do masażu, odbijającą się, magiczną plastelinę, masę plastyczną z akcesoriami do piknikowego grilla, stolik edukacyjny z masą plastyczną, zestaw do strzelania z łuku z piłkami, a także zestaw modeliny razem z magnesami i różnorakimi kształtami.

Dziecko może tworzyć swoje ulubione zwierzęta czy też postaci z bajek. Uczy się rozumieć, jak nieskończone możliwości ma jako artysta oraz że zabawa z plasteliną to dobry sposób na uspokojenie się.