21 Produkt(y)

Zabawki ogrodowe

Solidnie wykonane, bardzo kolorowe i niedrogie. Takie właśnie są dobrej jakości zabawki ogrodowe, które znaleźć się powinny w życiu każdego dziecka. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdzie się wszystko to, o czym marzą mali i trochę więksi odkrywcy świata.

Do ogrodu i nie tylko
Ciężarówki z ruchomym kiprem i łyżką, funkcjonalne narzędzia ogrodnicze, bezpieczne huśtawki ogrodowe, rozmaitej wielkości pistolety na wodę, tak uwielbiane przez małych rozrabiaków… Czego nie ma w tym bogatym asortymencie sklepowym!

Zabawki ogrodowe sprawdzą się nie tylko na podwórku, ale i w domu – do swobodnych zabaw z wykorzystaniem ulubionych figurek czy klocków. Bo właśnie klocki imitować mogą choćby piasek czy deski do tworzenia różnorodnych budowli.

Zabawy w piaskownicy
Specjalnie zaprojektowane stoliki z akcesoriami do piasku najlepiej sprawdzą się w dużej piaskownicy czy na plaży. Jako że łatwo się składają, nie zajmują zbyt wiele miejsca i nie są ciężkie – można je swobodnie przenosić i wygodnie zapakować, choćby do samochodu czy do wózka. I z pewnością wzbudzą zachwyt niejednego dziecka w piaskownicy.

5591003: Bańki mydlane: Frozen

1,80 

(cena za sztukę)
(box zawiera 36 sztuk)

Quick View