61 Produkt(y)

Zabawki edukacyjne/interaktywne

Zabawki edukacyjne i interaktywne dla najmłodszych mają za zadanie rozwijać dziecko i pomagać mu przy odkrywaniu jego mocnych stron. Im wcześniej użyte, tym lepiej pomogą w nauce przy jednoczesnej zabawie.
Dzięki interaktywnej mapie ze zwierzętami świata, dziecko uczy się nazywać nowe zwierzęta i umiejscawiać je w odpowiednim miejscu na świecie.

Zabawka pod tytułem “Złów rybki”, dzięki kolorom przyciąga uwagę, a także rozwija zdolności motoryczne dziecka i uaktywnia odpowiednie partie mózgu. Właśnie takie zadanie mają zabawki interaktywne. Są także specjalne zestawy do zabawy w piasku lub ogrodzie.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym dobrym rozwiązaniem będzie także “Drewniana kostka edukacyjna”. Ma formę labiryntu, można na niej grać, a także uczyć się dobierać klocki do odpowiednich otworów.

Zabawki edukacyjne i interaktywne to niezwykły sposób na spędzenie z dzieckiem popołudnia, by nauczyć je na przykład podstaw pierwszej pomocy razem z zestawem lekarskim. Lub, by mogło zwyczajne bawić się pistoletami na wodę.