143 Produkt(y)

Zabawki dla niemowląt

Nasze specjalnie dobrane zabawki dla niemowląt stymulują ich wzrost i poprawiają koordynację, przy okazji rozwijając zdolności motoryczne dziecka. Wszystkie mają charakterystyczne kolory, które przyciągają wzrok niemowlaka i pomagają mu lepiej reagować na bodźce z zewnątrz. Są także bezpieczne – tworzone z odpowiedniej jakości materiałów.

Po około dwóch tygodniach od przyjścia na świat, wzrok dziecka nabiera ostrości. Może już wtedy rozróżniać kolory żółty, czerwony, pomarańczowy i zielony. Dlatego nasze zabawki dla niemowląt tworzone są właśnie pod tym kątem i utrzymane w kolorystyce, która zapewni dziecku jak najlepszą stymulację zmysłów. Zachęcają także do ćwiczeń nie tylko kolorami, ale też fakturą. Zaś te dla najmłodszych niemowlaków są zbudowane w sposób ułatwiający ich czyszczenie (na przykład gryzaki).

Równie istotny jest słuch niemowlaka. Dlatego tak ważne są zabawki, zawierające w sobie pozytywkę czy też wydające inne dźwięki. W naszej ofercie to między innymi obrotowa pozytywka do łóżeczka Wesoły Księżyc lub Grające Krówki.