45 Produkt(y)

Trampoliny dla dzieci

Trampoliny dziecięce to znakomita zabawa dla wszystkich dzieciaków. Mogą się na nich bawić dosłownie godzinami. Dziś trudno wyobrazić sobie przydomowy ogródek bez trampoliny dla dzieci!

Trampoliny dziecięce to świetne miejsce zabawy dla dzieci zwłaszcza w okresie wiosenno-zimowym. Dzięki niej skutecznie odciągniemy dzieci od ekranu komputera czy smartfona, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie łatwe. Dzięki nim zadbamy o kondycję i zdrowie dzieci, które będą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Trampoliny dziecięce z naszej oferty to szeroki wachlarz produktów o rożnych średnicach: od 244 do 487 cm. Wszystkie są wyposażone w zapewniającą bezpieczeństwo specjalną siatkę, a elementy stalowe zabezpieczone są osłonami z miękkiej pianki.

Oprócz trampolin w naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment niezbędnych części zamiennych. Oferujemy w ciągłej sprzedaży między innymi bezpieczne dwustopniowe drabinki, kołnierze-osłony na sprężyny czy pokrowce ochronne na zimę. Można również znaleźć drobne akcesoria takie jak na przykład komplety sprężyn do trampolin.