21 Produkt(y)

Samochody dla dzieci

W czasach, gdy wybór zabawek jest doprawdy ogromny, potrzeba kupowania coraz to nowych modeli aut, szczególnie wśród chłopców, wciąż jest duża. Gdzie znaleźć największy wybór ciekawych samochodów? Tu z pewnością warto zwrócić uwagę na bogaty asortyment dobrego sklepu z zabawkami. Dedykowanego rzecz jasna ciekawym świata chłopcom.

Aut moc
Większe, mniejsze, osobowe, ciężarowe, wyścigowe, zdalnie sterowane… Bogato wyposażone, przykuwające uwagę nietypowymi barwami czy oznaczeniami. Takie właśnie są samochodziki dziecięce, dostępne w ofercie naszego sklepu.

Co jest ich największym atutem? Z pewnością solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz przystępne ceny. Do tego ważne staje się i to, że modele prezentowane w sklepie pochodzą z najnowszych kolekcji wypuszczonych na rynek przez producentów. Tym samym kupując w naszym sklepie można mieć gwarancję, że otrzymuje się dostęp do najlepszych zabawek w swojej kategorii.

Hity sprzedaży – samochody dla dzieci
Zdalnie sterowane auta luksusowe dostępne w wymiarach 1:14 to wciąż najbardziej popularne, trwałe i trafione prezenty, które cieszą się rosnącą popularnością wśród kupujących. Nic w tym dziwnego – chcąc obdarować dziecko fajnym prezentem, najlepiej celować w jakość.

Ciężarówka zdalnie sterowana: laweta

116,64 

Dostępne kolory:
czerwony, niebieski, czarny
(6szt/k)

Quick View

Rastar: Zdalenie sterowane: BMW M4 Coupe 1:14

138,72 

Dostępne kolory:
czerwony, żółty, biały
(6szt/k)

Quick View

Rastar: Zdalnie sterowane: Bugatti 16.4 Veyron 1:14

166,56 

Dostępne kolory:
czarny, biały, pomarańczowy
(6szt/k)

Quick View

Zdalnie sterowane: Audi Q5 1:14

116,40 

Dostępny kolor:
czarny, biały
(12szt/k)

Quick View